Dziennik Gazeta Prawana logo

Laluna opluła żonę polityka PiS. Dymy przed Clout MMA 3

18 grudnia 2023, 14:24
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber przed walką w Clout MMA 3/AKPA
Marianna Schreiber zmierzy się w swoim debiucie w klatce z Moniką Laskowską. Galę Clout MMA 3 zaplanowano na 29 grudnia i chociaż do walki pozostały jeszcze prawie 2 tygodnie to już zrobiło się gorąco. Wszystko za sprawą Laluny, która miała opluć Schreiber i zniszczyć jej telefon. 

Pomimo tego, że to nie Katarzyna "Laluna" Lirsz będzie walczyć w klatce z Marianną Schreiber, to właśnie ona miała prowokować żonę polityka PiS przed walką. Na nagraniu poniżej widać jak rozwścieczona Laluna idzie w kierunku nagrywającej materiał Schreiber. Po chwili dochodzi do ataku i na tym materiał wideo się kończy. 

Sama pokrzywdzona zabrała głos w tej sprawie, tłumacząc że w wyniku ataku została opluta oraz, że jej telefon został wyrzucony przez Lalunę, w skutek czego cały pękł. 

Kilka godzin po zdarzeniu, Schreiber w instagramowym wpisie stwierdziła, że wybacza Lalunie to zachowanie: "Wybaczam Lalunie za jej zachowanie wobec mnie. Wybaczam, bo trzeba wybaczać tym, którzy błądzą. Jeszcze przeprosiny i będzie super. Laluna jest, jaka jest. Może dzięki mnie się czegoś nauczy. Nawet wybaczania - tłumaczyła.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj