Dziennik Gazeta Prawana logo

Były wiceprezes PZPN zeznawał w prokuraturze

5 lutego 2009, 16:02
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Eugeniusz K.,były wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, podejrzany o narażenie związku na stratę 1,8 milionów złotych, został przesłuchany we wrocławskiej prokuraturze. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Eugeniusz K. został wezwany w sprawie nieprawidłowości finansowych w PZPN. "Mężczyzna został przesłuchany, a następnie zwolniony do domu. " - powiedział szef wydziału Prokuratury Krajowej we Wrocławiu Edward Zalewski, .

Wrocławski wydział Prokuratury Krajowej postawił wcześniej Eugeniuszowi K. zarzuty Śledztwo w tej sprawie prokuratura prowadzi wspólnie z Centralnym Biurem Śledczym.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj