Dziennik Gazeta Prawana logo

Strzelił gola i znokautował pół drużyny

10 lutego 2009, 10:04
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Strzelił gola i znokautował pół drużyny
Inne
Artur Boruc pobił "tylko" jednego kolegę z drużyny. Jego wyczyn - przy tym co, zrobił napastnik drużyny AFC Bournemouth - to nic wielkiego. Anglik poszedł na całość. Po strzeleniu gola tak się cieszył, że znokautował kilku swoich kolegów.

>>>Zobacz wideo

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj