Rewanż zostanie rozegrany 6 maja. W pierwszym półfinale Legia niespodziewanie przegrała u siebie 0:1 z Ruchem Chorzów.

Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: Stilić (14'), Lato (23')

Lech objął prowadzenie w 13. minucie po strzale Semira Stilicia, ale cieszył się nim tylko dziewięć minut. Do wyrównania doprowadził Jarosław Lato.

Polonia zakończyła spotkanie w dziesiątkę. W 87. minucie czerwoną kartką za dyskutowanie z arbitrem ukarany został Sebastian Przyrowski. Jego miejsce w brace zajął Radosław Majdan.

Lech: Kotorowski, Kikut, Bosacki, Arboleda, Henriquez, Peszko (82' - Handzić), Murawski, Injac (46' - Bandrowski), Wilk, (68' - Cueto), Stilić, Lewandowski

Polonia: Przyrowski, Lazarevski, Jodłowiec, Skrzyński, Mynar, Piątek (71' - Mierzejewski), Kozioł, Trałka, Lato, Majewski (89' - Majdan), Ivanovski (70' - Gołębiewski)