Występy polskich piłkarzy za granicą:

Anglia:

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Portsmouth FC (3:0)

Tomasz Kuszczak (Manchester United) - rezerwowy w meczu z Middlesbrough FC (2:0)

Marek Saganowski (FC Southampton) - poza kadrą w meczu z Nottingham Forest (1:3)

Bartosz Białkowski (Ipswich Twon) - rezerwowy w meczu ligowym z Coventry City (2:1)

Grzegorz Rasiak (Watford) - 90 minut i dwie bramki w meczu ligowym z Derby County (3:1)

Przemysław Kaźmierczak (Derby County) - poza kadrą na mecz ligowy z Watford FC (1:3)

Szkocja:

Artur Boruc (Celtic Glasgow) - 90 minut z Aberdeen FC (3:1)

Łukasz Załuska (Dundee United) - 90 minut z Hibernian FC (2:1)

Grzegorz Szamotulski (Hibernian Edynburg) - poza kadrą w meczu z Dundee United (1:2)

Niemcy:

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - 67 minut w meczu ligowym z Eintrahtem Frankfurt (2:0)

Mariusz Kukiełka (Energie Cottbus) - 90 minut w meczu ligowym z Karlsruher SC (0:0)

Łukasz Piszczek (Hertha Berlin) - 90 minut w meczu ligowym z Hamburger SV (1:1)

Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld) - z powodu kontuzji poza kadrą na ligowy z VfB Stuttgart (2:2)

Marcin Mięciel (VfL Bochum) - poza kadrą na mecz ligowy z Hannover 96 (0:2)

Jacek Krzynówek (Hannover 96) - 74 minuty w meczu z VfL Bochum (2:0)

Tomasz Zdebel (Bayer Leverkusen) - rezerwowy w meczu ligowym z Schalke 04 (2:1).

Belgia:

Dawid Janczyk (Lokeren) - 75 minut w meczu z Club Brugge i bramka w 11 minucie spotkania

Hiszpania:

Jerzy Dudek (Real Madryt) - rezerwowy w meczu z Barceloną (2:6)

Francja:

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - 84 minuty w meczu ligowym z AS Monaco (1:0)

Dariusz Dudka (AJ Auxerre) - 90 minut w meczu ligowym z AS Monaco (1:0)

Holandia:

Michał Janota (Feyenoord Rotterdam) - nie zagrał w meczu ligowym z FC Utrecht (2:2)

Arkadiusz Radomski (NEC Nijmegen) - nie zagrał w meczu ligowym z PSV Eindhoven (1:1)

Paweł Wojciechowski (SC Heerenveen) - nie zagrał w meczu ligowym z ADO Den Haag (2:2)

Ukraina:

Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) - 90 minut w meczu z Krywbasem Krzywy Róg (1:0)

Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków) - zagrał 90 minut w meczu z Arsenałem Kijów (2:0)

Paweł Hajduczek (Tawrija Symferopol) - zagrał 90 minut w meczu ligowym z Karpatami Lwów (1:0). Zółta karta dla Hajduczka w 48 minucie.

Grecja:

Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) - rezerwowy w finale Pucharu Grecji z AEK Ateny (4:4, w rzutach karnych 15:14)

Rosja:

Mariusz Jop (FK Moskwa) - rezerwowy w meczu ligowym z Amkarem Perm (1:0)

Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara) - nie zagrał w meczu ligowym z CSKA Moskwa (1:3)

Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa) - 90 minut w meczu ligowym ze Spartakiem Moskwa (2:0)