W 25. minucie Luiz Adriano strzelił gola dla zespołu z Doniecka! Adriano dostał prostopadłe podanie i znalazł się sam na sam z bramkarze Werderu. Brazylijczyk pięknym technicznym strzałem przerzucił piłkę ponad Timem Wiese.

>>>Tak Szachtar objął prowadzenie

Mariusz Lewandowski i jego koledzy z prowadzenia cieszyli się tylko 10. minut. Naldo uderzał z rzutu wolnego, a fatalny błąd popełnił golkiper ukraińskiej ekipy. Piatow zamiast wybić piłkę - piąstkuje ją do swojej bramki!

>>>Zobacz, jak Werder wyrówanał na 1:1

Po regulaminowych 90. minutach wynik się nie zmienił i sędzia zarządził dogrywkę. W niej szczęscie uśmiechnęło się do piłkarzy z Doniecka. Po podaniu Srny Jadson strzelił na bramkę Werderu, piłka prześlizgnęła się po rękach Wiesego i wpadła do siatki! 2:1!