Dziennik Gazeta Prawana logo

Leo powołał wiślaka w nagrodę za świetną grę

25 maja 2009, 15:01
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Leo powołał wiślaka w nagrodę za świetną grę
Inne
Wojciech Łobodziński może być z siebie dumny. Przez cały sezon pokazywał niewiele, ale za to rozstrzelał się w meczu z Lechią Gdańsk i od razu dostał nagrodę. Leo Beenhakker powołał wiślaka do reprezentacji Polski. "Łobo" pojedzie z kadrą na zgrupowanie do RPA.

Łobodziński był bohaterem "Białej Gwiazdy" w meczu z Wisłą. Zdobył dwa gole, a krakowska drużyna wygrała 4:2 i

Dobra forma "Łobo" została zauważona w sztabie reprezentacji Polski. Wiślak pojedzie na zgrupowanie do RPA i zagra w sparingach kadry. Spotkanie z reprezentacją Republiki Południowej Afryki rozegrane zostanie w Johannesburgu, natomiast w Kapsztadzie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj