Dziennik Gazeta Prawana logo

Ebi Smolarek jest najlepszy w Europie

15 czerwca 2009, 15:02
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kto jest najlepszym piłkarzem w Europie? Euzebiusz Smolarek! Tak wynika z rankingu FIFA Castrol Performance Index. Polak ma najwyższą średnią ocen spośród wszystkich piłkarzy, którzy zagrali w eliminacjach do mundialu 2010. Wynik Ebiego to 9,43.

Tak wysoka średnia to zasługa świetnej postawy Smolarka w meczu z San Marino, wygranym przez Polskę 4:0.

Może taka ocena w klasyfikacji FIFA pomoże Polakowi znaleźć nowy klub? Na razie , mimo że Racing Santander chętnie by go sprzedał.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj