"Pytania dotyczące mojej rezygnacji powtarzają się od jakiegoś czasu. Pewne sprawy z zarządem Legii zostały już uzgodnione. Jednak na razie szczegóły zachowam dla
siebie" - powiedział po meczu w Zabrzu Wdowczyk.
Czy to będzie dymisja? A może zmiana roli obecnego szkoleniowca zespołu? Tego szkoleniowiec ze stolicy nie mówi. Trener nie zdradza też kiedy ostatni raz poprowadzi zespół wciąż aktualnych
mistrzów Polski. Do takiej roszady może dojść w najbliższych dniach lub nawet po zakończeniu obecnego sezonu. Jedno jest pewne czas Wdowczyka na trenerskim stołku w Legii dobiegł
końca.
Kto zastąpi "Wdowca"? Są dwa warianty. Najczęściej wymienianym kandydatem jest Wojciech Stawowy. Ale obecny trener Arki Gdynia jeśli miałby zjawić się w stolicy, to raczej
po zakończeniu trwającego sezonu.
Jeśli jednak działacze Legii nie będą chcieli czekać do lata i zdecydują się na zmianę szkoleniowca już teraz, to prawdopodobnie nowym trenerem legionistów zostanie Mirosław Trzeciak,
który aktualnie w warszawskim klubie jest dyrektorem sportowym. W pracy pomagać mu będą Jacek Zieliński i Jacek Magiera.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.