Zinedine Zidane nie przyjedzie do Krakowa na mecz charytatywny, który odbędzie się 23 czerwca. Słynny piłkarz odwołał swoją wizytę w naszym kraju i nie pomoże zbierać pieniędzy na leczenie dla cierpiących na zanik mięśni maluchów.
Pod Wawelem zabraknie także innych znanych piłkarzy, którzy grali w Realu Madryt. Swój udział w charytatywnym meczu wcześniej odwołali m.in. Fernando Hierro, Christian Karembeu i Rafael Vazquez. Teraz dołączył do nich największy gwiazdor światowej piłki - "Zizou". Wszyscy zlekceważyli szczytny cel, jaki ma spotkanie - pomoc chorym na zanik mięśni dzieciom.
Charytatywne mecze gwiazd Realu Madryt ze znanymi polskimi piłkarzami odbywają się od trzech lat. W tym roku jednak spotkanie będzie się cieszyć dużo mniejszą popularnością niż w poprzednich latach. Wielu kibiców planowało wybrać się na mecz, żeby na własne oczy zobaczyć Zidane'a w akcji. Ale skoro nie przyjedzie - trybuny na stadionie w Krakowie mogą świecić pustkami.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl