Torres, który w zimowym okienku zmian barw klubowych, za 50 mln funtów przeniósł się z Liverpoolu do Chelsea, nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie wywalczył na stałe miejsca w pierwszej jedenastce. Rozegrał w zespole The Blues 13 meczów, w tym sześć wchodząc z ławki rezerwowych i strzelił tylko jedną bramkę.

Reklama

Także Bośniak Dżeko, który za 27 mln funtów trafił z VfL Wolsburg do Manchesteru City nie odegrał wielkiej roli w nowej drużynie. Nie zdołał na stałe przebić się do pierwszej jedenastki The Citizens. W 14 spotkaniach uzyskał zaledwie jednego gola.

W zestawieniu sporządzonym przez "Daily Mail" znalazło się również dwóch zawodników Liverpoolu - Christian Poulsen sprowadzony za 4,5 mln funtów z Juventusu oraz Paul Konchesky z Fulham (kwoty transferu nie ujawniono).

Umieszczeni w nim zostali także: kolega klubowy grającego w Arsenalu Wojciecha Szczęsnego - Francuz Sebastien Squillaci (6,5 mln funtów z Sevilli), piłkarz mistrza Anglii, Manchesteru United - Portugalczyk Bebe (7,4 mln z Vitoria Guimaraes), Argentyńczyk Mauro Boselli z Wigan (6 mln z Estudiantes La Plata), Irlandczyk Stephen Ireland z Aston Villa, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Newcastle, Meksykanin Pablo Barrera z West Ham United (4 mln z Club Universidad Nacional A.C) oraz Irlandczyk Robbie Keane wypożyczony do West Ham z Tottenhamu.