Policja też chce meczów bez kibiców gości

| Aktualizacja:

Policja chce, by w rundzie jesiennej, mecze piłkarskiej ekstraklasy oraz pierwszej i drugiej ligi odbywały się bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych. W tej sprawie do prezesa PZPN i szefa Ekstraklasy zwrócił się komendant główny policji Andrzej Matejuk.

wróć do artykułu
  • ~Brusmen
    (2011-06-27 15:06)
    Strasznie zły pomysł!!
    Karać imbecyli bez wyobraźni którzy chcą niszczyć społeczeństwo a nie kibiców którzy chcą oglądać i tak tą słabą, beznadziejnie zarządzaną ale Polska piłkę.
    Niech społeczność kibiców nie pozwala na takie zachowania, a PZPN wreszcie coś zrobi (najlepiej się rozwiąże, ale coś w tym stylu...)
    Paranoja...jestem ciekaw czy rząd też tak podejdzie do innych problemów...pod dywan? Nie dobrze...
  • ~szaleju się najedli?
    (2011-06-27 20:18)
    Najlepiej w ogóle bez kibiców, także gospodarzy. Zamknijmy też stadiony. A później zamknijmy też ten porąbany kraj na spusty i wyjedźmy stąd w pi...
  • ~pp
    (2011-06-27 22:21)
    Niech policja zamknie drogi, bo tez nie daje sobie rady z pijanymi kierowcami...parodia i oni chca EURO zabezpieczać...
  • ~Państwo policyjne
    (2011-06-28 07:19)
    Policja za dużo chce, ale dzięki bogu są ludzie, którzy sprzeciwiają się państwu policyjnemu.
  • ~er
    (2011-06-28 07:52)
    STADIONY POZAMYKAĆ!!! ZOSTAWIĆ TYLKO ORLIKA W EŁKU ŻEBY DZIECI ZA ROK MOGŁY ZNOWU ZAGRAĆ Z UKOCHANYM PRZYWÓDCĄ!!
  • ~jajco
    (2011-06-28 08:06)
    Wszystkie mecze na Baltic Arena ,a śedzią głównym i jednocześnie najlepszym napastnikiem Tusk,oczywiście mecz byłby tylko do jednej bramki.
    Świstak zawija i zawija .Niech żyje jedyna słuszna Partia niech żyje!!!
  • ~dyd
    (2011-06-28 08:15)
    Tylko debile w mundurkach mogli wpaść na taki pomysł,a dlaczego nie wprowadzić zakazu jazdy pojazdami jedno i dwuśladowymi w weekendy ?Spadnie ilość wypadków i statystyki będą lepsze.
  • ~manu
    (2011-06-28 09:11)
    i tak mi nikt nie może zabronić pojechać na mecz
  • ~olaf