Według gazety, ostateczna decyzja o ślubie zapadła na początku sierpnia podczas urlopu, który gwiazdor Realu Madryt i jego narzeczona spędzili na hiszpańskiej wyspie Tagomago, wynajętej na tydzień za 100 tys. euro.

Reklama

O ślubie, który zaplanowano na czerwiec 2012 r., Ronaldo poinformował już najbliższą rodzinę oraz niektórych przyjaciół. Matka portugalskiego piłkarza oraz jego dwie siostry rozpoczęły pierwsze przygotowania do uroczystości, która odbędzie się na Maderze, rodzinnej wyspie gwiazdora.

Pierwsze plany ślubu celebrytów zostały ujawnione przez narzeczonych podczas kolacji z rodziną, zorganizowanej przez Ronaldo i Szajk w Algarve pod koniec czerwca br. "Nie ustalono jednak wówczas dokładnej daty ślubu", odnotował lizboński dziennik.

Według portugalskiej prasy, zaplanowany na przyszły rok ślub 26-letniego Ronaldo i o dwa lata młodszej Szajk będzie jednym z najbardziej medialnych wydarzeń przyszłego roku w Portugalii.

Szajk jest kolejną narzeczoną-modelką na długiej liście dziewczyn Ronaldo. W ciągu ostatnich trzech lat jego sympatiami były m.in.: Merche Romero, Paris Hilton oraz Nereida Gallardo.