Bramki: Lewandowski 54, Błaszczykowski 90+1 - Kroos 68, Cacau 90+4
Polska: Szczęsny - Wasilewski, Głowacki, Perquis (72. Glik), Wawrzyniak - Murawski, Dudka - Błaszczykowski (93. Pawłowski), Mierzejewski (84. Rybus), Peszko (64. Matuszczyk) - Lewandowski (79. Brożek)
Niemcy: Wiese - Traesch, Mertesacker, Boateng, Lahm (46. Schmelzer) - Rolfes (77. Bender), Kroos - Schuerrle, Goetze, Podolski (61. Muller) - Klose (46. Cacau)

Koniec meczu:

90+4. min. - Gol dla Niemców. Wawrzyniak się poślizgnął. Wykorzystał to Muller, który go obiegł w polu karnym i dograł do Cacau a ten z bliska wyrównał

90+3. min - Pawłowski zmienia Błaszczykowskiego

90+1. min. - Gol dla Polski!!! Błaszczykowski zmylił bramkarza i prowadzimy 2:1

90. min. - Karny dla Polski. Bramkarz rywal faulował Brożka.

88. min. - Błaszczykowski przebiegł z piłką pół boiska, ale nie zdecydował się na dośrodkowanie i stracił futbolówkę

87. min. - Wawrzyniak dynamicznym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Mullera

86. min. - Boateng z dystansu fatalnie pudłuje

84. min. - Rybus zmienia Mierzejewskiego

80. min. - Głowacki fauluje rywala i ogląda za to drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną. Gramy w "10"

79. min. - Brożek zmienił Lewandowskiego

77. min. - Bender zmienia Rolfesa

75. min. - Szczęsny znów nas ratuje. Broni atomowy szał z dystansu

72. min. - Błaszczykowski wygrał pojedynek biegowy z rywalem i dośrodkował w pole karne, ale tam Mierzejewski przegrał walkę bark w bark z Boatengiem

70. min. - Wiese wychodzi z bramki i łapie piłkę tuż przed szarżującym Błaszczykowskim

68. min. - 1:1 Kroos nie marnuje okazji i wykorzystuje "11"

67. min. - Karny dla Niemców. Spóźniona interwencja Wasilewskiego i Polak wślizgiem faulował Mullera

64. min. - Peszko schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Matuszczyk

62. min. - Błaszczykowski przedarł się w pole karne i oddał mocny strzał, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć

61. min. - Muller zmienia Podolskiego

60. min. - Po rzucie rożnym Murawski z pierwszej piłki uderzył z 30 metrów obok słupka

59. min. - Mertesacker blokuje strzał z dystansu Lewandowskiego

58. min. - Podolski faulem przerywa kontrę Polaków

57. min. - Lewandowski traci piłkę w dryblingu

54. min. - Gol dla Polski!!! Świetna kontra Polaków. Dudka wyszedł sam na sam z bramkarzem podrzucił nad nim piłkę, ale golkiper o faulował, jednak sędzia nie przerwał gry, bo do piłki dopadł Lewandowski i wpakował ją do pustej bramki.

51. min. - Cacau pomylił się o centymetry. Piłka po jego strzale przeleciała tuż obok słupka

50. min. - Szczęsny obija strzał z dystansu Kroosa

49. min. - Kontra Polaków kończy się po zbyt mocnym podaniu Dudki. Piłka wyszła na aut

48. min. - Błaszczykowski faulowany w środkowej części boiska

46. min. - Niemcy dokonali w przerwie dwóch zmian. Na boisku nie ma już Klose i Lahma

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Lewandowski ucierpiał w starciu z Mertesackerem, ale po chwili podniósł się z murawy

44. min. - Peszko zmarnował fantastyczną okazję. Dostał idealne podanie od Lewandowskiego, ale źle przyjął piłkę i golkiper gości zdążył wyjść z bramki i złapał piłkę. To trzecia sytuacja niewykorzystana przez Peszkę

42. min. - Fenomeny Szczęsny ponownie ratuje biało-czerwonych. Najpierw obronił strzał Podoskiego, potem dobitkę Klose

40. min. - Klose z bliska posyła piłkę obok słupka, ale nawet jakby trafił, to gol nie zostałby uznany. Napastnik rywali był na spalonym

37. min. - Wasilewski przerywa kontrę Niemców

34. min. - Ładna akcja Polaków kończy się niecelnym uderzeniem Lewandowskiego

32. min. - Po chwili Szczęsny znów ratuje skórę swoim kolegom. Niemcy zmarnowali w ciągu 120 sekund dwie znakomite okazje

31. min. - Szczęsny wygrywa pojedynek sam na sam z Kroosem

27. min. - Rzut rożny dla Niemców. Wybijamy piłkę i przechodzimy do kontry. Peszko po raz drugi uciekł lewą stroną, ale i tym razem nie pokonał bramkarza gości. Trafił tylko w boczną siatkę

24. min. - Mierzejewski próbował dryblingiem przedrzeć się w pole karne, ale pierwszy z rywali, który był na jego drodze odebrał mu piłkę

22. min - Podolski trafia do naszej siatki, ale gol nie zostaje uznany. Reprezentant Niemiec był na spalonym

21. min. - Mierzejewski fatalnie wykonał rzut wolny. Za nisko dośrodkował w pole karne i przeciwnicy z łatwością wybili piłkę

20. min. - Po błędzie Wawrzyniaka Klose minimalnie się pomylił

19. min. - Podolski źle trafił w piłkę i jego strzał przeleciał bok naszej bramki

18. min. - Kontra Polaków kończy się złym dośrodkowaniem Błaszczykowskiego, który trafił rywala

17. min. - Lewandowski indywidualnie. Polak wbiegł w pole karne,ale zagraną przez niego piłkę łapie Wiese

12. min. - Mierzejewski atakując rywala wślizgiem trafił w nogi Perquisa, który ucierpiał w tym starciu ale na szczęście może grać dalej

11. min. - Lewandowski prostopadle podał do Peszki i na skrzydłowy stanął sam przed golkiperem rywali. Niestety ten pojedynek wygrał Wiese

9. min. - Kolejna groźna akcja Niemców. Szczęsny broni techniczny strzał Lahma

7. min. - Mertesacker wybija piłkę po dośrodkowaniu Murawskiego

5. min. - Błąd Perquisa i Szczęsny ratuje nas przed utratą gola. Po chwili Polski bramkarz znów fantastycznie broni

4. min. - Wasilewski fauluje Podolskiego. Rzut wolny dla Niemców. Dośrodkowanie Krossa wybija Wasilewski

3. min. - Perquis przerywa ładną akcję gości

2. min. - Podolski na spalonym

1. min. - Murawski odbiera piłkę w środku boiska i d razu zagrywa do przodu. Niestety Lewandowskiego uprzedza Boateng