Tytoń do PSV trafił w połowie sierpnia z Rody Kerkrade. W niedzielę wszystkie trzy bramki wpuścił na początku drugiej połowy, w odstępie zaledwie sześciu minut. Dla ekipy z Eindhoven, która w tabeli zajmuje piąte miejsce (trzy punkty straty do prowadzącego Ajaksu Amsterdam), gole strzelali: Ola Toivonen, Dries Mertens i Wilfred Bouma.

Inny rywal piłkarzy Macieja Skorży w LE Hapoel Tel Awiw dzięki trafieniu Omera Damariego pokonał 1:0 Beitar Jerozolima. Hapoel w krajowych rozgrywkach jest na drugiej lokacie. Do lidera, lokalnego rywala Maccabi traci dwa punkty.

Z przeciwników Wisły Kraków w niedzielę na boisko wybiegli tylko piłkarze londyńskiego Fulham, którzy na własnym stadionie 1:1 zremisowali z Blackburn Rovers (gol Bobby'ego Zamory). W tabeli z zaledwie dwoma punktami Fulham zajmuje 18. miejsce.