Jak pisze "Fakt":

Reklama

Nasi ligowi piłkarze nie mogą sobie pozwolić na długie urlopy. Liga przecież dopiero co zakończyła rozgrywki, a na początku stycznia muszą się meldować w swoich klubach, gdzie zaczynają przygotowania do rundy wiosennej. Część z zawodników krótki urlopowy okres wykorzystuje na wyjazdy z rodziną na wakacje, a część zostaje w domach. Jeśli chodzi o tą pierwszą grupę, to pod względem atrakcyjności wyjazdu nikt nie dorówna Krzysztofowi Królowi.

Newspix

Z żoną Patrycją Mikułą i swoim niespełna rocznym synkiem Cristiano przebywają właśnie w ośrodku wypoczynkowym Dreams Resort w miejscowości Playa del Carmen w Meksyku, który uznawany jest za jeden z najbardziej luksusowych na wybrzeżu morza Karaibskiego.
To nie koniec atrakcji!

- Jeżeli wszystko dobrze się ułoży, to sylwestra z Patrycją spędzimy w Miami u Joanny Krupy. Żona dobrze się z nią zna, a niedawno spotkały się w Warszawie przy okazji finału programu <Top Model. Zostań modelką> - mówi piłkarz.
Zaraz po Nowym Roku Krzysztof Król wraca z Ameryki do Polski. Podbeskidzie treningi wznawia 4 stycznia, a pięć dni później jedzie na pierwsze zimowe zgrupowanie do Gutowa Małego.

>>>Czytaj też: Klubowi prawnicy analizują kontrakt piłkarza