PZPN postanowił przyspieszyć o dwa dni rozpoczęcie otwartej sprzedaży biletów. Będzie je można nabywać od piątku przez internet lub w kasach na stadionie Legii Warszawa. Wejściówki kosztują od 120 do 180 zł. Najtańsze - po 60 zł - zostały już wyprzedane.

Reklama

Do czwartku włącznie potrwa za pośrednictwem strony internetowej zamknięta sprzedaż biletów dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski.

Bilety w kasach na stadionie Legii będą sprzedawane od 24 do 28 lutego w następujących godzinach: dni powszednie - 11-19, sobota - 10-17, niedziela - 11-15.

Przy okazji spotkania z Portugalią PZPN we współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk przeprowadzi zbiórkę zużytych telefonów komórkowych. Każda osoba, która odda taki aparat, będzie miała szansę wylosować bilet na mecz reprezentacji z Andorą, 2 czerwca na stadionie Pepsi Arena.

Specjalne pojemniki zostaną umieszczone w strefie sponsorów - jeden przy bramie nr 2 od strony ronda Waszyngtona, drugi przy bramie nr 3 od strony al. Poniatowskiego.

Spotkanie z Portugalią będzie sportową inauguracją Stadionu Narodowego, na którym rozegrany zostanie m.in. mecz otwarcia Euro 2012 Polska - Grecja (8 czerwca).