Para korzysta z każdej wolnej chwili, aby być razem. Kilkakrotnie Nani i Daniela zostali przyłapani przez fotoreporterów na czułych pocałunkach. Uwagi portugalskich paparazzich nie uszedł również dużych rozmiarów pierścionek zaręczynowy z brylantami ofiarowany narzeczonej przez piłkarza. Jak dowiedziały się portugalskie media, para zamierza rozpocząć przygotowania do ślubu wkrótce po powrocie Naniego z Euro.

Reklama

Daniela Martins, podobnie jak żony Miguela Veloso, Raula Meirellesa i Joao Moutinho, pojawiła się na sobotnim meczu portugalskich piłkarzy, którzy w Leirii zremisowali z Macedonią 0:0, lecz nadal nie jest pewne czy pojawi się ona na mistrzostwach Europy. Według lizbońskiej prasy, tylko kilka małżonek i dziewczyn Portugalczyków wybiera się na ich mecze grupowe rozgrywane podczas Euro na Ukrainie.

Portugalscy piłkarze zamieszkają od 4 czerwca br. w ośrodku hotelowo-treningowym "Remes Sport & Spa" w Opalenicy. Na wszystkie spotkania grupowe rozgrywane w Charkowie i Lwowie zawodnicy Paula Bento będą dolatywać z Polski. Daniela Martins poznała Naniego w 2007 r. wkrótce po jego przybyciu do Anglii, gdzie Portugalka mieszka z rodzicami od wczesnego dzieciństwa. Wybranka serca napastnika Manchesteru United jest z wykształcenia specjalistką do spraw public relations.

25-letni Nani przed przejściem do Manchesteru United występował w Sportingu Lizbona. Od 2006 r. regularnie występuje w reprezentacji Portugalii, dla której zdobył dotychczas 12 bramek.