Ryszard F. domniemany szef piłkarskiej mafii w Polsce jest poszukiwany przez policję. "Fryzjer", który był głównym "bohaterem" afery korupcyjnej w polskiej piłce ma trafić do aresztu.
Jak ustaliło Radio ZET, "Fryzjer" nie stawił się na badania lekarskie, które mieli przeprowadzić biegli sądowi i nie usprawiedliwił swojej nieobecności. Dodatkowo, jak się okazało, nie mieszka pod adresem który wskazał jako ostatni.
Ryszard F. został już skazany przez wrocławski sąd na 3,5 roku więzienia za ustawianie meczów Arki Gdynia. Jednak jego wykonanie zostało odroczone ze względu na zły stan zdrowia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Radio ZET
Powiązane
Zobacz
|