Ta dyskusja chyba nigdy się nie skończy. Kto jest lepszy: Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi. Świetny angielski piłkarz Wayne Rooney nie ma wątpliwości, że to Argentyńczyk z Barcelony jest numerem jeden na świecie.
- powiedział napastnik reprezentacji Anglii, który przez pięć lat był kolegą Portugalczyka w Manchesterze.
W minionym sezonie Messi zdobył 73 gole, a przez osiem lat w 333 meczach uzyskał dla katalońskiego klubu 259 bramek. Ronaldo, który w 2009 roku przeszedł do Realu Madryt z MU za rekordową kwotę 80 milionów funtów, w 149 spotkaniach w barwach "Królewskich" zdobył już 150 goli.
Obydwie gwiazdy pogodził w tym roku Andres Iniesta, który został uznany najlepszym piłkarzem w Europie sezonu 2011/12. Wyboru dokonało 53 dziennikarzy z każdego kraju członkowskiego UEFA.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Powiązane