Bramki: Sobiech 53. Rybus 72
Polska: Dudek (34. Boruc)- Jędrzejczyk, Komorowski, Salamon (46. Bereszyński), Wawrzyniak (46. Boenisch) - Borysiuk Mierzejewski (68. Kosecki), Matuszczyk, Grosicki (46. Zieliński), Rybus (79. Łukasik)- Sobiech
Liechtenstein: Jehle (Bicer 46.) - Frick (Kaufmann (46.), Oehri (Vogt 46.), Quintans (Gur 81.), Stocklasa - Buchel, Hasler, Wieser (Gubser 83.), Beck (Yildiz 59.) - Christen, Hasler

Koniec meczu:

90. min. - Strata Polaków w środkowej części boiska

89. min. - Sobiech uderza głową nad poprzeczką

88. min. - Hasler na spalonym

85. min. - Boenisch nie dochodzi do dalekiego zagrana Komorowskiego

83. min. - Po stałym fragmencie gry Sobiech uderza z trzech metrów, ale źle trafia w piłkę i bramkarz skutecznie interweniuje

82. min. - Kolejna dobra akcja Bereszyńskiego, który wywalczył rzut rożny

79. min. - Łukasik zmienia Rybusa

77. min. - Kosecki próbował indywidualnej akcji. Ograł jednego obrońcę, drugiego już się minąć nie udało

76. min. - Boenisch na spalonym

74. min. - Boenisch wślizgiem przerywa akcję gości

72. min. - GOL!!!! Przechwyt na połowie boiska. Rybus ruszył na bramkę rywali. Ograł obrońców i uderzył piłkę nad bramkarzem

70. min. - Rzut wolny dla Polaków. Rybus z 25 metrów uderza obok bramki

68. min. - Zmiana w polskim zespole. Kosecki wchodzi za Mierzejewskiego

67. min. - Po dośrodkowaniu Rybusa piłkę łapie Bicer

66. min. - Rywale blokują dośrodkowanie Mierzejewskiego

64. min. - Boenisch uderza z dystansu daleko od bramki

61. min. - Rzut rożny dla Polaków. Po krótkim rozegraniu piłka trafiła do Zielińskiego, który uderzył tuż nad poprzeczką

59. min. - Zmiana w Liechtensteinie. Za Becka wchodzi Yildiz

58. min. - Bereszyński przedarł się prawą stroną. Znów dograł Sobiecha, ale ten uderza nad poprzeczką

54. min. - Bereszyński faulem przerywa akcję rywali

53. min. - GOL!!!! Prostopadłe zagranie Zielińskiego do Bereszyńskiego, który dogrywa w pole karne do Sobiecha, a ten trafia do siatki

52. min. - Błąd w przyjęciu Boenischa i piłka wychodzi za boisko

51. min. - Rzut rożny dla Polaków. Bicer broni uderzenie głową Boenischa

49. min. - Mierzejewski dogrywa ole karne do wchodzącego w nie Jędrzejczyka, ale ten nie opanował piłki

47. min. - Po strzale Wiesera piłka przelatuj nad poprzeczką bramki Boruca

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli piłkarze z Liechtensteinu. Zmiany w polskim zespole. Bereszyński za Salamona, Zieliński za Grosickiego Boenisch za Wawrzyniaka

Newspix / LUKASZ LASKOWSKI

Koniec pierwszej połowy:

45+1. min. - Rybus powstrzymany z lewej strony pola karnego

44. min. - Jędrzejczyk na spalonym

43. min. - Przerwa w grze. Dwóch kibiców wbiegło na murawę. Ochrona szybko sobie z nimi poradziła

42. min. - Zamieszanie w polu karnym gości, ale piłka nie wpada do bramki

41. min. - Sobiech na spalonym

40. min. - Mierzejewski z dystansu uderza obok bramki

38. min. - Nieporozumienie między naszymi piłkarzami i dobrze zapowiadająca się akcja Polaków kończy się stratą

36. min. - Wejście Jędrzejczyka w pole karne i dogranie Borysiuka, ale nasz prawy obrońca nie opanował piłki

34. min. - Zmiana w naszym zespole. Boruc wchodzi za Dudka. To był jego ostatni występ w narodowych barwach. Tym występem wszedł do Klubu Wybitnego Reprezentanta

32. min. - Rybus faulem przerywa kontrę gości

29. min. - Rzut wolny dla biało-czerwonych. Źle rozegrany i tracimy piłkę

28. min. - Piękna akcja Polaków. Po szybkiej wymianie podań Mierzejewski w polu karnym znalazł się przed golkiperem rywali, ale nie dał rady go pokonać

25. min. - Piłka o uderzeniu z dystansu Komorowskiego odbija się od poprzeczki

24. min. - Błąd Jędrzejczyka w przyjęciu i piłka ucieka mu za boisko

22. min. - Rybus nie ma komu zagrać. Jego koledzy stoją w miejscu. Żaden nie pokazuj się na pozycji. Strata Polaków

21. min. - Rzut wolny dla rywali z boku pola karnego Dudka. Piłka po strzale Wiesera przelatuje nad poprzeczką

20. min. - Komorowski ukarany żółtą kartką

18. min. - Mierzejewski uderza z dystansu, ale bramkarz gości odbija piłkę. Próbujący ją dobić Sobiech był na spalonym

16. min. - Po chwili odwrotna sytuacja. Grosicki dogrywa do Mierzejewskiego, ale ten będąc w polu karnym pogubił się w dryblingu

15. min. - Mierzejewski wykłada piłkę na 13 metr Grosickiemu, ale ten źle przyjął piłkę

12 min. - Quintans ukarany żółtą kartką po faulu na Grosickim

10. min. - Dwójkowa akcja Rybusa z Wawrzyniakiem kończy się rzutem rożny. Niestety stały fragment gry nie został dobrze rozegrany

9. min. - Kolejna szybka i składna akcja Polaków kończy się fatalnym dośrodkowaniem Grosickiego

8. min. - Mierzejewski z pięciu metrów posyła piłkę obok słupka

7. min. - Wawrzyniak dośrodkowuje z lewej strony. Piłka spada pod nogi Grosickiego, ale jego uderzenie zablokowane

5. min. - Strzał Grosickiego broni Jehle

3. min. - Grosicki wpadł w pole karne, ale piłka mu odskoczyła i wyleciała za boisko

2. min. - Polacy spokojnie rozgrywają piłkę w defensywie

1. min. - Szarża Jędrzejczyka powstrzymana wślizgiem na prawej stronie

Początek meczu: Rozpoczęli Polacy