Grecy objęli prowadzenie w 12. minucie, gola strzelił Nikos Karelis po błędzie polskich obrońców i bramkarza. W 24. minucie Polacy wyrównali, gola strzelił Kacper Przybyłko po podaniu Michała Żyry.

Grecy uzyskali drugą bramkę w 88. minucie - Giannis Giannotas był faulowany, ale przed linią „szesnastki”, mimo to arbiter meczu podyktował rzut karny, wykorzystał go wspomniany Giannotas. Ten sam piłkarz w trzeciej minucie doliczonego czasu gry ustalił wynik na 3:1 dla gospodarzy.

W równolegle rozgrywanym meczu tej samej grupy Szwecja wygrała 4:3 (1:1) z Turcją, strzelając zwycięskiego gola w dodatkowym czasie gry. Wcześniej goście między 86. a 90. minutą ze stanu 1:3 doprowadzili do remisu 3:3.

Końcowa tabela gr. 7. elim. MME (pkt. br.):
1. Szwecja 16 20-14
2. Grecja 16 20-10
3. Polska 15 17-10
4. Turcja 13 16-11
5. Malta 0 2-30

Awans do baraży wywalczyli mistrzowie dziesięciu grup eliminacyjnych oraz cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc (Grecji w tym gronie zabraknie).

Zwycięzcy barażów zagrają w przyszłorocznych finałach Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Czechach. Losowanie par barażowych odbędzie się 12 września w szwajcarskim Nyonie, a losowanie grup turnieju finałowego - 6 listopada.

Trzej medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Czechach wywalczą kwalifikację do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, w 2016 r.