Dziennik Gazeta Prawana logo

El. ME 2016: Draxler przyjechał na zgrupowanie. Może zagrać z Polską

9 października 2014, 09:11
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Julian Draxler
Julian Draxler/Newspix
Julian Draxler jednak będzie mógł zagrać przeciwko Polsce w sobotnim meczu eliminacji mistrzostw Europy. Niemiecki pomocnik przyjechał na zgrupowanie kadry we Frankfurcie nad Menem dopiero w środę po południu.

Na początku przygotowań Draxlera nie było, ponieważ chorował na grypę.

Mimo gotowości do gry piłkarza Schalke Gelsenkirchen selekcjoner Joachim Loew i tak ma mnóstwo kłopotów. Kontuzje wykluczyły Bastiana Schweinsteigera, Samiego Khediry, Marco Reusa, Mario Gomeza, Benedikta Hoewedesa i Mesuta Oezila.

Mecz Polska - Niemcy rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj