W 65. minucie Marek Hamsik dał gościom prowadzenie, kwadrans później wyrównał Timofiej Kałaczew. Końcówka należała do Słowaków - Hamsik po raz drugi (84.) oraz Stanislav Seśtak (90.), i trzecie zwycięstwo w eliminacjach stało się faktem.

W zespole Białorusi zagrał znany z polskich boisk, były pomocnik Lecha Poznań, Siergiej Kriwiec, obecnie zawodnik francuskiego FC Metz.

W innym meczu tej samej grupy Luksemburg przegrał z Hiszpanią 0:4 (0:2). Pierwszą bramkę dla Hiszpanów w 24. minucie zdobył David Silva, chwilę przed przerwą prowadzenie gości podwyższył Francisco Alcacer.

Trzecie trafienie dla gości było dziełem Diego Costy (69. min.), dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem wynik na 4:0 dla Hiszpanii ustalił Juan Bernat.

Wcześniej w niedzielę Ukraina pokonała Macedonię 1:0.

Wyniki meczów gr. C:
>>>Ukraina - Macedonia 1:0 (1:0). Zobacz wideo
bramka: Serhij Sydorczuk (44.)
>>>Białoruś - Słowacja 1:3 (0:0). Zobacz gole
bramki: Timofiej Kałaczew (79.) - Marek Hamśik (65., 84.), Stanislav Seśtak (90.)
>>>Luksemburg Hiszpania 0:4 (0:2). Zobacz gole
bramki: David Silva (24.), Francisco Alcacer (42.), Diego Costa (69.), Juan Bernat (88.)