Polska - Szwajcaria 2:2

Relacja zakończona

Koniec meczu:
90+3. min.
Rzut wolny dla Szwajcarów tuż sprzed linii pola karnego. Na nasze szczęście Shaqiri nie trafi czysto w piłkę.
90+2. min.
Po rzucie rożnym Glik uderza nad bramką.
90. min.
Koniec regulaminowego czasu gry. Sędzia doliczył trzy minuty.
89. min.
Piłka po strzale Olkowskiego przeleciała daleko obok słupka bramki gości.
87. min.
GOL dla Szwajcarów. Frei strzałem sprzed pola karnego pokonuje Fabiańskiego.
86. min.
Teodorczyk na spalonym.
85. min.
Milik zdecydował się na strzał z dystansu. Niestety nie trafił czysto w piłkę.
83. min.
Żyro faulem przerywa kontrę rywali i zostaje ukarany drugą żółtą kartką. W efekcie Polak ogląda czerwony kartonik i musi opuścić plac gry.
82. min.
Rzut wolny dla Polski. Z lewej strony boiska dośrodkował Mila, ale obrońcy rywali skutecznie interweniowali.
77. min.
Rybus swoją szarżę prawą stroną zakończył strzałem w słupek.
76. min.
Fabiański pewnie łapie piłkę pod dośrodkowaniu z lewej strony.
74. min.
71. min.
Broź ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.
70. min.
Shaqiri brutalnie potraktowany przez Cionka. Reprezentant Polski ma szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki.
67. min.
Teodorczyk zmienia na murawie Krychowiaka.
66. min.
Kolejna żółta kartka dla naszego reprezentanta. Tym razem ukarany nią został Mila.
65. min.
Żyro ukarany żółtą kartką.
64. min.
Bramkarz rywali interwencją poza polem karnym powstrzymuje szarżę Milika.
63. min.
Zmiana w naszym zespole. Mila wszedł za Lewandowskiego.
61. min.
GOL!!! Polska prowadzi 2:1! Cudowny strzał z rzutu wolnego Milika daje nam prowadzenie.
61. min.
Bramkarz gości staranował Lewandowskiego przed polem karnym. Żółta kartka dla golkipera i rzut wolny dla "biało-czerwonych".
60. min.
Szczęście Polaków. Szwajcarzy zmarnowali doskonałą okazję do strzelenia drugiego gola.
59. min.
Po rzucie rożnym Glik uderza piłkę głową tuż nad poprzeczką.
58.min.
Ładna akcja Polaków. Niestety zakończona złym podaniem Olkowskiego.
54. min.
Rzut rożny dla Szwajcarów. Fabiański wychodzi na przedpole i łapie piłkę.
52. min.
Kolejne zmiany w naszym zespole. Broź zmienia Jędrzejczyka, a Żyro wchodzi za Kucharczyka.
50. min.
Pierwsza interwencja Fabiańskiego. Nasz bramkarz łapie piłkę po strzale z dystansu Kasamiego.
48. min.
Burki broni mony strzał Lewandowskiego z 13. metrów.
46. min.
Zamieszane przed polem karnym rywali. Tym razem naszym piłkarzom jednak nie udało się oddać strzału.
Druga połowa:
Zmiany w obu zespołach. W ekipie Szwajcarów Inlera zmienił Behrami, a w naszej drużynie Milik wszedł za Zielińskiego i Fabiański zastąpił w bramce Boruca.
2014-11-18 21:39:46

Koniec pierwszej połowy:
45. min.
GOL dla Polski!!! 1:1 Rzut rożny dla Polaków. Po dośrodkowaniu Jędrzejczyk kieruje głową piłkę do siatki.
41. min.
Boruc i Olkowski ratują nas przed stratą drugiego gola. Nasz bramkarz dwukrotnie popisał się cudownymi interwencjami, a Olkowski wybił piłkę tuż przed linią bramkową.
40. min.
Jędrzejczyk "wrzucił" piłkę w pole karne, ale Rybus w nią nie trafił. To była kolejna dobra okazja na strzelenie gola.
36. min.
Jodłowiec ukarany żółtą kartką. Polak ostro potraktował Kasamiego.
34. min.
Kucharczyk dograł piłkę do Lewandowskiego, ale ten będąc w polu karnym nie sięgnął jej głową.
31. min.
Lang blokuje dośrodkowanie Kucharczyka.
30. min.
Rzut rożny dla Szwajcarii. Nasi obrońcy skutecznie interweniują.
29. min.
Kucharczyk na spalonym.
28. min.
Glik wybija głową piłkę z naszego pola karnego po dośrodkowaniu Stockera.
26. min.
Piłka po dośrodkowaniu Rybusa mija głowy wszystkich Polaków.
24. min.
Dobry strzał Kucharczyka sprzed pola karnego. Piłkę odbił bramkarz.
20. min.
Jędrzejczyk w polu karnym powstrzymuje Stockera.
19. min.
Kucharczyk zdecydował się na strzał z około 40. metrów. To była bardzo zła próba zaskoczenia golkipera rywali.
17. min.
Ładna akcja Jędrzejczyka i Lewandowskiego. Polacy wymienili piłkę między sobą i "Lewy" znalazł się w dobrej sytuacji. Jego strzał z największym trudem obronił Buerki.
13. min.
Szwajcarzy byli blisko strzelenia drugiego gola. Po kontrze Shaqiri wyszedł sam na sam z Borucem. Górą w tym pojedynku lepszy okazał się nasz bramkarz.
12. min.
Inler wślizgiem przerywa kontrę Polaków.
11. min.
Strzał Jodłowca z 18. metrów zablokowany przez obrońców.
10. min.
Znów Drmic zagrażał naszej bramce. Tym razem jednak uderzył obok słupka.
7. min.
Przechwyt Kucharczyka na połowie boiska. Legionista ruszył po skrzydle, ale jego akcję zakończyło niecelne dośrodkowanie.
4. min.
Gol dla Szwajcarii. To co nie udało się Polakom wyszło rywalom. W sytuacji sam na sam Boruca pokonał Drmic.
2. min.
Lewandowski na spalonym.
1. min.
Już mogło być 1:0 dla Polski. Doskonała akcja naszej kadry. "Biało-czerwoni" rozklepali obronę rywali, ale Kucharczyk nie zdążył zamknąć akcji i stojąc metr przed bramką nie sięgnął piłki.
Początek meczu:
Rozpoczęli Polacy.
2014-11-18 20:08:41
Towarzyski mecz ze Szwajcarią we Wrocławiu "biało-czerwoni" rozpoczną w następującym ustawieniu: Artur Boruc - Paweł Olkowski, Thiago Cionek, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk - Michał Kucharczyk, Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec, Maciej Rybus, Piotr Zieliński - Robert Lewandowski. Szwajcarzy zagrają natomiast w zestawieniu: Roman Buerki - Michael Lang, Fabian Schaer, Steven von Bergen, Francois Moubandje - Valentin Stocker, Gelson Fernandes, Goekhan Inler, Pajtim Kasami, Xherdan Shaqiri - Josip Drmic.
Bramki:Jędrzejczyk (45.), Milik (61.) - Drmić (4.), Frei (87.) . Polska: Boruc (46. Fabiański) - Olkowski, Cionek, Glik, Jędrzejczyk (52. Broź) - Krychowiak (68. Teodorczyk), Jodłowiec - Kucharczyk (53. Żyro), Zieliński (46. Milik), Rybus - Lewandowski (63. Mila). Szwajcaria: Burki - Lang, Schar, Von Bergen, Moubandje - Fernandes (62. Frei), Inler (46. Behrami) - Shaqiri, Kasami (68. Seferović), Stocker (62. Mehmedi) - Drmić (77. Schonbachler).