Dziennik Gazeta Prawana logo

Brak Platiniego na liście kandydatów na szefa FIFA

12 listopada 2015, 10:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Michel Platini
Michel Platini/Agencja Gazeta
Pięciu kandydatów będzie się ubiegać o stanowisko prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej - FIFA. Wśród nich nie ma m.in. szefa UEFA - Michela Platiniego, zawieszonego przez Komisję Etyczną FIFA.

Na liście kandydatów są natomiast książę Ali Al Hussein, szejk Salman Bin Ebrahim Al Khalifa, Jerome Champagne, Gianni Infantino i Tokyo Sexwale.

Ten wybór może jednak nie być ostatecznym, gdyż istnieje jeszcze możliwość zaskarżenia decyzji w Trybunale Arbitrażowym do spraw Sportu w Lozannie.

Wybory nowego prezydenta FIFA odbędą się 26 lutego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj