Dziennik Gazeta Prawana logo

Belgia trzecią drużyną świata! W finale pocieszenia nie dała Anglikom żadnych szans

14 lipca 2018, 17:57
Ten tekst przeczytasz w
Belgia - Anglia
Belgia - Anglia/PAP/EPA
W meczu o trzecie miejsce piłkarskich mistrzostw świata Belgia pokonała Anglią 2:0. Dla "Czerwone Diabły" jest to największy sukces w historii. Reprezentacja tego kraju nigdy wcześniej nie zdobyła medalu na mundialu.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj