Przyzwyczaił kibiców do biegania, a ostatnio musiał poćwiczyć chodzenie. Obrońca Manchesteru United Rio Ferdinand wziął udział w pokazie mody zorganizowanym przez słynną modelkę Naomi Campbell. Piłkarz robił za modela.
Naomi Campbell zorganizowała pokaz mody, żeby zbierać pieniądze dla poszkodowanych podczas niedawnej powodzi w Anglii, szczególnie w hrabstwach Yorkshire, Worcestershire i Gloucestershie. Modelka zaprosiła wiele znanych osób, między innymi Elle McPherson, Stinga i Claudię Schiffer.
Najwięcej emocji wzbudził pokaz w wykonaniu obrońcy Manchesteru United, Rio Ferdinanda. Piłkarz starał się, jak mógł, ale gracją nie mógł dorównać zawodowym modelkom - pisze blog ciacha.net.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|