Albo niech się zastanowią dlaczego do tej ligi nie sprowadzili jednego piłkarza zagr. na którego byłby jakiś popyt.. - dodał Boniek.

Reklama

Prezes PZPN odniósł się do ostatnich narzekań klubów ekstraklasy pod adresem arbitrów.

W meczu z Legią sędzia Lasyk wypaczył wynik meczu, pozbawił Cracovię ewidentnego rzutu karnego. Żona sędziego Stefańskiego według wpisów w Internecie jest kibicką Wisły. Wyznaczenie tej pary do sędziowania derbów samo w sobie nie było odpowiedzialne. Zwłaszcza w kontekście wywiadu J. Filipiaka dla Onetu, krytykującym sędziego Lasyka - czytamy w oświadczeniu Cracovii z 5 grudnia.

Legia i Raków też się żalą

Wnioskujemy o niewyznaczanie Pana Bartosza Frankowskiego przy ustalaniu składów sędziowskich na mecze Legii Warszawa w sezonie 20/21 - napisał prezes Legii Dariusz Mioduski po niedawnym meczu mistrzów Polski z Górnikiem Zabrze.

Michałowi (Probierzowi - red.) zazdroszczę tego, że sędziują mu tacy panowie jak Przybył czy Lasyk, którzy nas notorycznie krzywdzą i chciałbym dożyć takiego momentu, że tych dwóch panów nie będzie nam sędziować - powiedział z kolei po ostatnim meczu Rakowa z Cracovią trener częstochowian Marek Papszun.

18 sierpnia, o którym wspomina prezes PZPN, to data, kiedy Boniek ma ustąpić ze stanowiska.