Legia - Olimpi Rustawi 3:0
Bramki: Paluchowski 20', Kiełbowicz 70' , Szałachowski 82'
Legia: Jan Mucha - Wojciech Szala, Inaki Astiz, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Miroslav Radović (46' Maciej Rybus), Maciej Iwański, Piotr Giza, Krzysztof Ostrowski, Sebastian Szałachowski, (83' Ariel Borysiuk), Adrian Paluchowski (71' Marcin Mięciel)

Pierwsza połowa:
3. min - Legioniści od razu rzucili się do ataku. Już w trzeciej minucie Iwański próbował strzałem z dystansu zaskoczyć bramkarza rywali.
7. min - Błąd Choto. Obrońca Legii źle wybija piłkę. Na szczeście goście nie potrafili skorzystac z prezentu.
9. min - Rzut wolny dla Legii po faulu na Iwańskim. Piłka po strzale Kiełbowicza przelatuje tuż obok bramki
11. min - Szałachowski podaje do Ostrowskiego. Za mocno i ten drugi nie dochodzi do piłki
12. min - Szałachowski tym razem próbuje sam przedrzeć się przez obronę rywali. Jednak nie miał szans w starciu z trzema przeciwnikami
17. min - Szczęście Legii. Sam przed Muchą znalazł się Aquino. W ostatniej chwili zablokował go Choto.
18. min - Znów Szałachowski. Tym razem strzela mocno. Jego uderzenie z wielkim trudem odbija Aravidze
20. min - GOL dla Legii!!! Paluchowski dostał piłkę w polu karnym, gdzie miał przed sobą już tylko bramkarza. Młody napastnik nie zmarnował okazji i zespoł ze stolicy prowadzi 1:0.
25. min - Ładna akcja Gizy, Szałachowskiego i Radovicia zakończona bardzo niecelnym uderzeniem Iwańskiego zza pola karnego.
28. min - Gongadze zdołał wrzucić piłkę "za kołnierz" Szali, ale stojący tam rywal nie potrafił wykorzystać błędu kapitana Legii.
30. min - Kolejna dobra akcja Szałachowskiego z Radoviciem, dogranie tego ostatniego pada łupem bramkarza.
33. min - Maczawariani z rzutu wolnego trafia w stojącego w jednoosobowym murze Szałachowskiego.
35. min - Kontrę Gruzinów powstrzymuje dość ostrym faulem Radović, który zostaje za to zagranie ukarany żółtą kartką.
39. min - Alex w ostatniej chwili powstrzymał Gizę, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem.
41. min - Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu rożnego wybija Maczawariani.
46. min - Koniec pierwszej połowy meczu.

Druga połowa:

47. min - Paluchowski przepuścił dobre podanie Gizy. Gdyby przyjął piłkę byłby sam na sam z Aravidze.
49. min - Brzydki wślizg Rybusa i żółta kartka dla legionisty.
53. min - Iwański znalazł sobie trochę miejsca na przedpolu bramki Olimpi i uderzył, trafił jednak w plecy obrońcy.
57. min - Dośrodkowanie Rybusa z lewej strony, ale obrońca wybija piłkę, zanim dopadł do niej Paluchowski.
62. min - Niecelne uderzenie Aquino z rzutu wolnego z ponad 30 metrów od bramki Muchy.
64. min - Po strzale Iwańskiego Aravidze odbija piłkę, ale dobitka Rybusa po nogach obrońcy wychodzi na róg.
66. min - SZOK!!! Rzut karny dla Olimpi. Sam na sam z Muchą wyszedł Jonatas. Wypuścił sobie za daleko piłkę i wpadł na Muchę, sędzia dyktuje jedenastkę i daje żółtą kartę bramkarzowi Legii.
67. min - NIE MA GOLA!!! Aquino przestrzelił!!!
70. min - GOL DLA LEGII!!! Dośrodkowanie Szali mija wszystkich w polu karnym. Do piłki w narożniku dopada Kiełbowicz i mocnym, płaskim strzałem trafia do siatki.
71. min - Mięciel zmienia Paluchowskiego
74. min - Mogło być 3:0. Mięciel nie doszedł do dośrodkowania Gizy. Piłka trafiła na głowę Szałachowskiego, ale futbolówka minęła słupek bramki rywali.
77. min - Szałachowski podał do Rybusa, ten obrócił się z obrońcą na plecach w polu karnym i strzelił. Aravidze odbija ale po chwili piłka jest w jego rękach.
82. min - 3:0 DLA LEGII!!! Tym razem do siatki rywali trafił Szałachowski, który dobił piłkę po uderzeniu z dystansu Ostrowskiego.
83. min - Zmiana w Legii Szałachowskiego zastępuje Borysiuk.
90. min - Mięciel traci piłkę.
90+4 min - Koniec meczu. Legia wygrywa 3:0.

Juvenes - Polonia 0:1
Bramka: Daniel Kokosiński 5'