Dziennik Gazeta Prawana logo

Hiszpanie chcą odstrzelić Ebiego

27 lipca 2009, 12:48
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Euzebiusz Smolarek jest niechciany w Racingu Santander. Hiszpanie nie ukrywają, że Polak nie ma żadnych szans na grę w ich drużynie. Nawet nowy menedżer Racingu, Juan Carlos Mandia stwierdził, że dla naszego napastnika nie ma miejsca w pierwszym składzie i na ławce rezerwowych. Szkopuł w tym, że Smolarek wcale nie chce ruszać się z Hiszpanii.

Smolarek W meczach z niemieckimi drugoligowcami - TuS Koblenz i Rot-Weiss Oberhausen - nie zdobył nawet jednej bramki, a oba mecze zostały przegrane 0:1.

Racing usiłuje znaleźć nabywcę na Smolarka, jednak , którzy zaspokoiliby ambicje Smolarka, także te finansowe.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj