Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0
Lech: Buric - Heniriquez, Kamiński, Wołąkiewcz, Wojtkowiak (83. Bruma) - Djurdjevic (71 Wilk), Kriviets, Murawski, - Tonew (63. Możdzeń), Stilic - Rudniew
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Komorowski, Żewłakow, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak, Gol (65. Żyro) - Rybus (73. Kucharczyk), Radovic - Ljuboja (84. Wolski)

Koniec meczu:

93. min. - Rudniew z powietrza uderza bardzo mocno, ale Legia ma w bramce fantastycznie grającego Kuciaka

90. min. - Henriquez w sytuacji sam na sam strzela zbyt lekko i piłkę tuż przed bramką zdążył wybić wracający obrońca Legiii

88. min. - Coś niesamowitego. Żyro podał wzdłuż bramki, a Żyro z metra strzelił nad poprzeczką

86. min. - Kuciak odbija atomowe uderzenie Murawskiego

84. min. - Zmiana w Legii. Ljuboję zastąpił Wolski.

83. min. - Ljuboja strzela tuż obok słupka bramki Lecha, ale jakby nawet trafił to gol nie zostałby uznany. Serb był na spalonym. Zmiana w Lechu. Bruma zmienia Wojtkowiaka.

82. min. - Komorowski wrócił do gry

81. min. - Wojtkowiak karany żółtą kartką za faul na Kucharczyku

79. min. - Komorowski poza boiskiem. Legionista doznał urazu ręki

78. min. - Radovic ukarany żółtą kartką strzał po gwizdku

75. min. - Buric po strzale Kucharczyka odbija piłkę na rzut rożny

73. min. - Zmiana w Legii. Rybus schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Kucharczyk

71. min. - Pierwsza żółta kartka w tym mecz. Ukarany nią Rybus. W Lechu druga zmiana. Wilk wchodzi za Djurdjevicia

70. min. - Komorowski "szczupakiem" wybija piłkę na aut. Za ego plecami czaił się Rudniew

65. min. - Rudniew głową uderza nad bramką. Zmiana w Legii. Żyro wchodzi za Gola

64. min. - Kuciak znów ratuje Legię przed stratą gola. Tym razem broni strzał Murawskiego

63. min. - Możdzeń zmienia w Lechu Tonewa

62. min. - Lech przeważa. Kuciak z największym trudem odbija piłkę po uderzeniu z dystasu

61. min. - Dobra akcja Lecha po której Stilic strzela tuż obok słupka

58. min. - Djurdjevic z dystansu uderza tuż nad poprzeczką

56. min. - Wielkie szczęście Legii. Jędrzejczyk podał zbyt lekko piłkę do Kuciaka. Przejął ją Rudniew i był sam na sam z bramkarzem, ale zmarnował okazję. Strzelił obok bramki

50. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kuciak zderzył się z Jędrzejczykiem. Obrońca Legii ucierpiał w tym starciu i przez chwilę nie podnosił się z murawy

47. min. - Jędrzejczyk blokuje strzał Tonewa

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli legioniści

Koniec pierwszej połowy:

44. min. - Djurdjevic faulem przerywa groźne zapowiadającą się akcję Legii. O dziwo lechita nie został ukarany żółtą kartką

42. min. - Wawrzyniak ograł Wojtkowiaka i dośrodkował do Rybusa, ten źle przyjął piłkę

41. min. - Szczęście Legii. Stilic z siedmiu metrów trafił w boczną siatkę

38. min. - Kuciak spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony

36. min. - Po chwili Kriviets znów próbował szczęścia. Kolejne jego uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką

33. min. - Kriviets fatalnie strzela z dystansu

32. min. - Kolejna kontra Legii kończy się po złym przyjęciu przez niego futbolówki

30. min. - Powinno być 1:0 dla Legii. Gol będąc sam a sam z bramkarzem posłał piłkę tuż obok słupka

27. min. - Żewłakow wybija piłkę głową po dośrodkowaniu Tonewa

24. min. - Po rzucie rożnym blisko pokonania Kuciaka był Djurdjevic. Jego strzał głową bramkarz Legii odbił na róg

23. min. - Piłka po strzale Tonewa odbiła się od jednego z legionistów i przeleciała tuż nad poprzeczką

21. min. - Rybus podaje wzdłuż bramki Lecha. Piłka leci prosto w ręce Buricia

18. min. - Vrdoljak fauluje na środku boiska Stilicia

17. min. - Kuciak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

15. min - Lech osiągnął przewagę i zepchnął Legię do obrony

14. min. - Komorowski w ostatniej chwili przeciął dośrodkowanie Tonewa i uchronił Legię przed stratą gola

12. min. - Murawski strzałem z dystansu był blisko pokonania Kuciaka. Piłka o centymetry minęła słupek bramki Legii

11. min. - Znów Jędrzejczyk znalazł się z piłką w polu karnym Lecha. Tym razem skończyło na nieudanym dryblingu

10. min. - Legia łatwo przerwa kolejną akcję Lecha

8. min. - Radovic zakręcił rywalami i dośrodkował w pole karne. Tam do piłki doszedł Jędrzejczyk ale zamiast strzelać podawał i zrobił to bardzo źle

7. min. - Tonev pada przy linii bocznej i domaga się rzutu wolnego. Sędzia nie przerywa gry

5. min. - Żewłakow łatwo wygrywa pojedynek z Rudniewem

3. min. - Rybus przedarł się prawą stroną i wywalczył rzut rożny. Po nim Jędrzejczyk wygrał "główkę" ale uderzył zbyt lekko

1. min. - "Kolejorz" od razu długim podaniem przeniósł grę pod pole karne Legii

Początek meczu: Rozpoczął Lech