Dziennik Gazeta Prawana logo

T-Mobile Ekstraklasa: Kibice zrzucili się na organizację meczu Polonii

30 maja 2013, 09:09
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin/Newspix
Mimo że Polonia Warszawa teoretycznie ma szanse nawet na zajęcie trzeciego miejsca w Ekstraklasie to w przyszłym sezonie najprawdopodobniej będzie zdegradowana do niższej klasy rozgrywkowej z powodu kłopotów finansowych i związanym z tym brakiem licencji na grę w Ekstraklasie.

Właściciel klubu Ireneusz Król, po utrzymaniu decyzji o nie otrzymaniu licencji, nie miał w planach finansowania organizacji dzisiejszego meczu z Piastem Gliwice. Na wysokości zadania po raz kolejny stanęli więc kibice, którzy zorganizowali zbiórkę, dzięki której Polonia będzie mogło jeszcze raz zaprezentować się na własnym boisku w Ekstraklasie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj