Dziennik Gazeta Prawana logo

Lotto Ekstraklasa: Górnika Łęczna i Ruchu Chorzów bez licencji na przyszły sezon

13 maja 2017, 09:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Piłkarz Arki Gdynia Luka Zarandia (L) i Leandro (P) z Górnika Łęczna
Piłkarz Arki Gdynia Luka Zarandia (L) i Leandro (P) z Górnika Łęczna/PAP
Komisja ds. Licencji Klubowych przyznała w piątek licencje na występy w przyszłym sezonie piłkarskiej ekstraklasy 14 z 16 występujących w niej obecnie zespołom. Decyzje w sprawie Górnika Łęczna i Ruchu Chorzów odroczono do poniedziałku 15 maja - poinformował PZPN.

Ponadto przyznano licencje na grę w rozgrywkach UEFA. Otrzymały je: Arka Gdynia, Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock i Zagłębie Lubin.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj