Dziennik Gazeta Prawana logo

Ekstraklasa: Pogoń jednak pojedzie na zgrupowanie

15 maja 2020, 19:26
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Murawa na dwóch stadionach nie nadaje się do gry
<p>murawa, boisko, stadion, piłka nożna</p>/Shutterstock
Większość przyszłego tygodnia piłkarze szczecińskiej Pogoni spędzą trenując na zgrupowaniu w wielkopolskiej Opalenicy. Na ostatni tydzień przed wznowieniem rozgrywek szczecińscy piłkarze powrócą na własne obiekty.

Pierwotnie planowano, że cały okres przygotowawczy Pogoń spędzi w Szczecinie i na nowo wybudowanym boisku w przygranicznym Kołbaskowie. Po tygodniu wspólnych treningów (od poniedziałku piłkarze mogli ćwiczyć na boisku w 25-osobowym składzie), trenerzy i zarząd zdecydowali się jednak na krótki obóz w podpoznańskiej Opalenicy.

Szczecinianie do Opalenicy udadzą się w poniedziałek, oczywiście dochowując wszelkich zaleceń sanitarnych.

 – wyjaśnił rzecznik prasowy klubu z Pomorza Zachodniego, Krzysztof Ufland.

Portowcy na obozie spędzą czas do czwartku (21 maja). Zespół będzie mógł tam w komfortowych warunkach, dalej będąc w procesie izolacji, przygotowywać się do restartu ekstraklasy.

Na miejscu Pogoń będzie mieć do dyspozycji bazę noclegową i treningową na wyłączność.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj