Wrzesiński, który do Jagiellonii trafił na zasadzie wolnego transferu, od kilku dni trenował już w Białymstoku i po tym okresie sztab szkoleniowy zdecydował o jego przydatności do zespołu.

Reklama

Nowy skrzydłowy białostockiego zespołu w piłkarskiej ekstraklasie zadebiutował w Polonii Warszawa, zaliczając trzy występy w sezonie 2012-2013, potem jednak grał głównie w niższych ligach m.in. w Widzewie Łódź czy Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Ponownie w ekstraklasie znalazł się po awansie w sezonie 2017-2018 z Zagłębiem Sosnowiec. W zimowym oknie transferowym na początku 2019 roku trafił z tego klubu do kazachskiego Kajrata Ałmaty.

Sześć goli w dalekim Kazachstanie

Spędził w tym klubie dwa lata, w drugim z sezonów jego zespół wywalczył mistrzostwo swego kraju. W sumie w Kazachstanie rozegrał 43 mecze, notując sześć goli i jedenaście asyst. Od stycznia obecnego roku był wolnym zawodnikiem.

Po 21. kolejkach obecnego sezonu piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 25 punktów. Nie wygrała żadnego z sześciu ostatnich spotkań, notując cztery porażki i dwa remisy. W najbliższej kolejce jej przeciwnikiem będzie na wyjeździe Lech Poznań.