Yeboah treningi zaczynał w drużynach VfL Wolfsburg. W ekipie "Wilków" zadebiutował w Bundeslidze i zagrał też jeden mecz w Pucharze Niemiec. Później przeniósł się do ligi holenderskiej, gdzie bronił barw VVV-Venlo, Willem II Tilburg oraz Almere City FC. Wiosną poprzedniego sezonu grał na wypożyczeniu w trzecioligowym MSV Duisburg, gdzie w 17 meczach zaliczył pięć asyst. Ma też na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec, m.in. w 2020 roku zagrał przeciwko Polsce i strzelił gola.
Sztylka charakteryzując zawodnika zwrócił na jego młody wiek i potencjał.
– dodał dyrektor Śląska.
To piąty zawodnik sprowadzony w letnim okienku transferowym przez wrocławski klub. Wcześniej do ekipy trenera Ivana Djurdjevica dołączyli: Martin Konczkowski, Rafał Leszczyński, Jakub Lutostański i Michał Rzuchowski.
W poniedziałek Śląsk wyjeżdża na zgrupowanie do Słowenii, gdzie rozegra pięć sparingów. Pierwszy - w środę z Cukarickim Belgrad.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
