Rosenborg Trondheim - Legia Warszawa 2:1
Bramka: Ljuboja 36 - Reginiussen 69, Diskerud 87
Rosenborg: Orlund - Hoiland, Reginiussen, Ronning, Dorsin - Dockal, Svennson, Diskerud, Holm, Elyounoussi - Prica
Legia: Kuciak - Rzeźniczak, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik (86. Furman) - Radović (69. Żyro), Gol, Ljuboja, Kosecki (90. Salinas) - Saganowski

Koniec meczu:

94. min. - Mogło być 2:2. Po zamieszaniu w polu karnym Żyro trafia w rywala który leżał przed bramką

93. min. - Rzut wolny dla Legii. Kuciak w polu karnym Rosenborga. Piłka po dośrodkowaniu wylatuje za bramkę

91. min. - Gol uderza głową daleko obok słupka

90. min. - Zmiana w Legii. Salinas wchodzi za Koseckiego

89. min. - Rywale blokują dośrodkowanie Wawrzyniaka

87. min. - Gol dla gospodarzy. Diskerud uderzył z powietrza piłkę spadająca na 16 metrze i pokonał Kuciaka

86. min. - Żółta kartka dla Koseckiego. Zmiana w Legii. Łukasika zastępuje Furman

86. min. - Dorsin wyłożył piłkę na 16 metr do Dockala, a ten na szczęście uderzył obok bramki

85. min. - Żółta kartka dla Żyro

84. min. - Dośrodkowanie Wawrzyniaka spada na głowy obrońców

82. min. - Diskerud wślizgiem wybija piłkę tuż przed rozpędzonym Żyro

80. min. - Żewłakow przerywa kontrę gospodarzy

77. min. - Prica brutalnie potraktował Łukasik. Polak leży na murawie. Sędzia nie karał rywala żółtą kartką

76. min. - Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu Ronning uderza głową nad bramką

75. min. - Żyro odbiera piłkę rywalom z boku pola karnego Legii

72. min. - Saganowski uderzył tuż obok słupka

70. min. - Żółta kartka dla Svennson po faulu na Rzeźniczaku

69. min. - Gol dla Rosenborga. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Reginiussen strzałem głową pokonuje Kuciaka

68. min. - Zmiana w Legii. Żyro wszedł za Radovica

68. min. - Ljuboja z dystansu trafia piłką w poprzeczkę

67. min. - Rzut wolny dla Rosenborga. Dockal uderza obok bramki

66. min. - Łukasik blokuje strzał Diskeruda sprzed pola karnego

65. min. - Kuciak w przeciągu kilku sekund broni dwa groźne strzały. Najpierw uderzał Ronning, a potem Prica

64. min. - Prica traci piłkę przed polem karnym Legii

61. min. - Rzut rożny dla Rosenborga. Gol wybija piłkę głową

58. min. - Saganowski z dystansu posyła piłkę wysoko nad poprzeczką

56. min. - Kontra gospodarzy. Zbyt mocne podanie do Dorsina i Legia odzyskuje piłkę

54. min. - Rzut wolny dla rywali. Piłka po strzale trafia w mur

53. min. - Żółta kartka dla Łukasika

52. min. - Wawrzyniak przedarł się lewym skrzydłem. Podał do Koseckiego, ale ten zamiast strzelać się pogubił

51. min. - Kuciak łapie piłkę po wrzutce z lewej strony

50. min. - Gol traci piłkę przed polem karnym Rosenborga

48. min. - Groźnie pod bramką Legii. Na szczęście Żewłakow wybija piłkę

47. min. - Kosecki pada na środku boiska, ale sędzia nie przerywa gry

46. min. - Drugą część meczu zaczęli gospodarze. Oba zespoły bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Łukasik powstrzymuje Elyounoussiego

44. min. - Niebezpiecznie w polu karnym Legii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego legioniści blokują strzał Holma

43. min. - Żewłakow przecina dalekie podanie do Pricy

42. min. - Ljuboja na spalonym

40. min. - Rzut wolny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu piłkę głową wybija Wawrzyniak

38. min. - Kontra Legii. Kosecki dobrze podał do Saganowskiego, ale ten się przewrócił

36. min. - GOOOOOOOOOOOOL!!! Ljuboja przechwycił piłkę przed polem karnym rywali. Wbiegł w pole karne i uderzył tuż przy słupku

34. min. - Zamieszanie w polu karnym Legii. Sytuację wyjaśnia Łukasik

33. min. - Faul Rzeźniczaka w środkowej części boiska

31. min. - Astiz blokuje groźne zagranie Pricy w pole bramkowe Legii

30. min. - Saganowski zbyt mocno podaje do wbiegającego w pole karne Gola i ten nie dał rady przyjąć piłki

29. min. - Prica fauluje Astiza

28. min. - Diskerud z dystansu uderza obok bramki Kuciaka

26 min. - Holm na spalonym

25. min. - Ljuboja chciał zagrać pięt do Radovicia, ale zrobił to niedokładnie

22. min. - Dośrodkowanie Elyounoussiego wylatuje za bramkę Legii

20. min. - Saganowski powstrzymany przed polem karnym Rosenborga

19. min - Rzut rożny dla gospodarzy. Źle rozegrany i strata

18. min. - Żółta kartka dla Radovicia za faul

16. min. - Radovic nie dochodzi do podania od Gola

14. min. - Ljuboja na spalonym

12. min. - Prostopadłe podanie w pole karne Legii ląduje w rękach Kuciaka

10. min. - Łukasik fatalnie wykonał rzut rożny

9. min. - Ljuboj po podaniu od Radovica uderza obok bramki

7. min.- Prica fauluje Kuciaka w pojedynku powietrznym

6. min. - Łukasik faulem przerwa groźną akcję rywali

4. min. - Kuciak ratuje Legię przed stratą gola. Elyounoussi zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem

3. min. - Rzut rożny dla Rosenborga. Łukasik wybija piłkę z pola karnego

2. min. - Łukasik dośrodkował z rzutu wolnego, ale gospodarze wybili piłkę

1. min. -Pierwsza akcja i rzut wolny po faulu na Kosecki z boku pola karnego.

Początek meczu: Rozpoczęli legioniści