Ludovic Obraniak wyszedł w podstawowym składzie "Żyrondystów" z Bordeaux w meczu wyjazdowym francuskiego zespołu z Dynamem Kijów, reprezentacyjny polski pomocnik strzelił bramkę dla gości - Bordeaux zremisowało w Kijowie 1:1.

>>>Dynamo - Bordeaux 1:1. Zobacz gole

Artur Sobiech zagrał 19 minut w wyjazdowym spotkaniu zespołu Hannover 96 z rosyjskim Andżi Machaczkała, grający w niemieckim klubie polski piłkarz zastąpił w końcówce meczu Senegalczyka Mame Dioufa. Gospodarze pokonali Hannover 3:1.

Arkadiusz Milik i Sebastian Boenisch, występujący w brawach Bayeru Leverkusen, zagrali końcówce meczu "Aptekarzy" z Benficą Lizbona (0:1) -były gracz Górnika Zabrze, zagrał 20 minut, Boenisch, pokazał się na placu gry w ostatnich 10 minutach.

Obrońca Steauy Bukareszt Łukasz Szukała wyjazdowy mecz rumuńskiej drużyny z Ajaxem Amsterdam przesiedział na ławce rezerwowych, Holendrzy wygrali 2:0.

Dariusza Dudki, dochodzącego do pełni sprawności po przebytej niedawno operacji, zabrakło w kadrze meczowej - jego UD Levante pokonało u siebie Olympiakos Pireus 3:0.