Prowadzenie dla gości - po szybkim kontrataku - uzyskał w 8. minucie holenderski pomocnik Leroy George, wyrównanie padło po przytomnym strzale Mateusza Matrasa w 29. minucie.

Po kolejnych siedmiu minutach było 2:1 dla Piasta, po dośrodkowaniu Tomasza Podgórskiego strzałem z przewrotki popisał się Marcin Robak.

Po upływie regulaminowego czasu gry Piast prowadził 2:1, a ponieważ w rozegranym przed tygodniem pierwszym meczu Karabach wygrał 2:1, do wyłonienia zespołu, który awansuje do dalszych gier, potrzebna była dogrywka.

W 107. minucie Kongijczyk Ulrich Kapolongo zaskoczył Jakuba Szumskiego strzałem w tzw. krótki róg z 10 metrów i uzyskał wyrównanie dla gości.

W III rundzie kwalifikacji Ligi Europy Karabach Agdam zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji między cypryjskim Anorthosisem Famagusta i szwedzkim Gefle IF - w pierwszym meczu lepsi byli Cypryjczycy, którzy u siebie wygrali 3:0.