Legia zmierzy się Molde w ramach rozgrywek Ligi Konferencji. Pierwszy mecz "wojskowi" rozegrają 15 lutego na wyjeździe. Podopieczni Kosty Runjaica nie będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców.

Reklama

Fani stołecznej drużyny nie zostaną wpuszczeni na trybuny. Gospodarze na wszelkie możliwe sposoby starają się zabezpieczyć żaden bilet nie wpadł w "niepowołane" ręce. Kibice gospodarzy muszą okazać dokument tożsamości odpowiadający nazwisku posiadacza biletów. Podjęto takie środki, aby żaden fan gości nie mógł kupić wejściówki od kibiców gospodarzy.

Molde wprowadziło szereg obostrzeń:
- W związku z sankcjami UEFA nałożonymi na Legię, sprzedaż biletów kibicom Legii Warszawa jest zabroniona.
- Kibice Legii nie będą wpuszczani na stadion. Zwrot biletów nie będzie możliwy.
- Na trybuny nie wolno wnosić akcesoriów Legii. Osoby posiadające takie przedmioty zostaną wyproszone ze stadionu. Zwrot biletów nie będzie możliwy.
- Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety.
- Każdy bilet musi zostać zarejestrowany na osobę, która będzie z niego korzystała. Przy wejściu na stadion sprawdzane będą dowody tożsamości. Jeśli nazwisko na bilecie nie będzie zgodne z dokumentem tożsamości, taka osoba nie zostanie wpuszczona na stadion. Zwrot biletu nie będzie możliwy.
- Odsprzedaż biletów lub udostępnianie linku do biletu jest niedozwolona. Naruszenie tego może skutkować wykluczeniem z meczów na Aker Stadion.

Co więcej zarówno kibice, jak i dziennikarze z Polski, którzy próbowali dokonać rezerwacji miejsc noclegowych w Molde dostali informacje od hoteli o następującej treści: Mamy dla Was wiadomość, policja w Molde poinformowała nas dzisiaj, że nie możemy zrealizować żadnej rezerwacji z Polski, a osoby z Waszego kraju nie wejdą na stadion piłkarski. Będzie kontrola identyfikacyjna i językowa.