Jupp Heynckes (trener Bayernu): "Sądzę, że wygraliśmy zasłużenie. W końcówce fortuna się do nas uśmiechnęła, choć ciężko na ten sukces zapracowaliśmy. Wydawało się, jakby to Bayern bardziej dążył do zwycięstwa, a goście byli zadowoleni z remisu. Moi zawodnicy zaprezentowali dziś ambicję, poświęcenie; bez tego trudno o powodzenie w półfinale LM".

Reklama

Jose Mourinho (trener Realu): "Mecz jak przystało na półfinał Ligi Mistrzów. Przegrać w Monachium to żadna ujma, choć nie zasłużyliśmy na to. Remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem. Nie mam po tym spotkaniu negatywnych odczuć. Wręcz przeciwnie. Mogę być optymistą, bo nasza pozycja jest dobra. 1:0, 2:0 czy 3:1. Takie wyniki na Santiago Bernabeu zapewnią nam awans, a mój zespół na to stać.

Mario Gomez (piłkarz Bayernu): "Zagraliśmy bardzo dobrze, z wyjątkiem pierwszych 10 minut po przerwie. Wtedy straciliśmy bramkę, która psuje nam nieco humor przed rewanżem. Zwycięstwo nad Realem to zawsze wielka sprawa. Do Madrytu pojedziemy, by grać +do przodu+. Musimy tam strzelić gola".

Mesut Oezil (piłkarz Realu): "W sytuacjach, po których straciliśmy gole zabrakło nam nieco koncentracji. Porażka 1:2 po golu w ostatniej minucie zawsze boli. Ale w Madrycie odrobimy straty. Jestem przekonany, że wrócimy do Monachium na finał, dlatego mówię: +do widzenia+".