Liga Mistrzów: Atletico Madryt - Real Madryt 1:4

Relacja zakończona

Koniec meczu:
120. min.
Gol dla Realu!Rzut karny dla "Królewskich". Ronaldo okazuje się pewnym egzekutorem.
118. min.
Gol dla Realu!Marcelo strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza Atletico.
117. min.
Gabi przerywa kontrę Realu.
114. min.
Błąd Casillas który znów mógł skończyć się golem dla Atletico.
110. min.
Gol dla Realu! Cudowna akcja Di Marii. Po jego rajdzie i strzale Courtois odbił piłkę ale do siatki dobił ją z bliska Bale.
109. min.
Casillas pewnie interweniuje po uderzeniu Sosy.
108. min.
Courtois łapię piłkę po strzale Modricia.
106. min.
Ronaldo traci piłkę przed "16" Atletico
Drug część dogrywki:
Grę wznawiają piłkarze Realu.
Koniec pierwszej części dogrywki:
105+1. min.
Rzut rożny dla Realu. Varane uderza głową wprost w ręce bramkarza.
104. mn.
Rzut rożny dla Atletico. Pewna interwencja piłkarzy Realu.
101. min.
Rzut rożny dla Realu. Po dośrodkowaniu obrońcy Atletico z łatwością wybijają piłkę.
100. min.
Gabi fauluje Marcelo i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.
98. min.
Gorąco pd bramką Atletico. Piłkę wybija Miranda.
96. min.
Ronaldo przy próbie strzału z dystansu stracił równowagę i w efekcie piłka poszybowała daleko od bramki.
93. min.
Ładna akcja Atletico. Wymiana kilku podań w środkowej części boiska. Jednak w decydującym momencie Sosa źle zagrał do partnera i wszystko skończyło się stratą.
92. min.
Miranda powstrzymał Moratę.
Pierwsza część dogrywki:
Czy dodatkowe 30 minut gry rozstrzygnie losy meczu?
Koniec regulamnowego czasu gry:
90+3. min.
Gol dla Realu! Rzut rożny dla Realu. Ramos trafi głową do siatki po dośrodkowaniu Modricia.
90+2. min.
Isco traci piłkę przed polem karnym. Obrońcy Atletico wybijają ją na środek boiska.
90. min.
Rzut wolny dla Atletico. Odległość od bramki to trochę ponad 20 metrów. Casillas łapie piłkę po strzale Sosy.
88. min.
Morata w walce o pozycję fauluje obrońcę i rzut wolny dla Atletico.
87. min.
Koke ukarany żółtą kartką.
86. min.
Carvajal przerywa kontrę Atletico.
84. min.
Zamieszanie przed bramką Atletico. Courtois łapie piłkę.
83. min.
Alderweireld zmienia Felipe Luisa.
81. min.
Godin znów wybija piłkę z pola karnego Atletico.
80. min.
Godin ofiarnym wślizgiem wybija piłkę sprzed bramki swojego zespołu.
79. min.
Benzema schodzi z boiska. W jego miejsce wszedł Morata.
77. min.
Bale wygra pojedynek biegowy z Godinem. Walijczyk wyszedł sam na sam z golkiperem Atletico, ale nie trafił w bramkę.
75. min.
Ronaldo z sześciu metrów uderza nad poprzeczką.
74. min.
Juanfran ukarany żółtą kartką.
73. min.
Bale mocno uderza z 17. metrów. Piłka znów przelatuje obok bramki.
72. min.
Groźnie pod bramką Realu. Na szczęście dla "Królewskich" tym razem Casillas pewnie interweniuje.
71. min.
Bale pomógł sobie ręką przy przyjęciu i rzut wolny dla podopiecznych Simeone.
69. min.
Di Maria wpadł z piłką w pole karne rywali, ale zamiast strzelać zdecydował się na podanie. Było ono niecelne i obrońcy Atletico wybili futbolówkę.
68. min.
Isco sprzed pola karnego strzela obok słupka.
66. min.
Garcia opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Sosa.
65. min.
Miranda po stałym fragmencie gry nie zdążył wrócić i został "złapany" na "spalonym".
64. min.
Rzut rożny dla Atletico. Varane wbija piłkę w kierunku środka boiska.
63. min.
Ronaldo nie zdążył do dośrodkowania, a Benzema nie zdołał zamknąć akcji na "długim słupku".
61. min.
Varane głową wybija piłkę sprzed bramki Casillasa po dośrodkowaniu Gabiego.
59. min.
Zmiany w Realu. Marcelo zmienia Coentrao, a Isco wchodzi za Khedirę.
57. min.
Khedira blokuje strzał Lopeza. Gdyby Niemiec nie przeciął lotu piłki, to prawdopodobnie byłoby 2:0.
55. min.
Po rzucie rożnym Ronaldo posłał piłkę obok bramki.
54. min.
Rzut wolny dla Realu. Z ponad 20. metrów strzelał Ronaldo. Courtois wybija piłkę na rzut rożny.
53. min.
Di Maria faulem powstrzymany tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla Godina.
51. min.
Koke podał wzdłuż pola karnego. Garcia uderzył bez przyjęcia. Piłka poszybowała obok bramki.
49. min.
Di Maria z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne. Obrońcy Atletico świetnie interweniują.
47. min.
Casillas wybija piłkę w kierunku Ronaldo. Portugalczyk przegrywa pojedynek w powietrzu z Godinem.
46. min.
Po przerwie grę wznowili piłkarze Atletico.
Koniec pierwszej połowy:
45+1. min.
Khedira ukarany żółtą kartką.
45. min.
Rzut rożny dla Realu. Garcia głową oddala niebezpieczeństwo od swojej bramki.
43. min.
Modric zbyt mocno podaje do Carvajala i piłka wylatuje za boisko.
41. min.
Rzut rożny dla Atletico. Adriano Lopez po dośrodkowaniu Gabiego posyła piłę tuż nad poprzeczką.
39. min.
Rzut rożny dla Realu. Fatalnie rozegrany i od bramki zacznie golkiper Atletico.
36. min.
Gol dla Atletico!Rzut rożny dla Atletico. Gabi wrzucił piłkę w pole karne. Błąd Casillasa, który minął się z piłką, a ta po uderzeniu głową Godina wpada do siatki.
34. min.
Bale głową uderza bok bramki rywali.
32. min.
Bale wpadł z piłką w pole karne Atletico i posłał ją tuż obok słupka.
30. min.
Benzema przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką. Rzut wolny dla Atletico.
28. min.
Ronaldo z rzutu wolnego uderza w sam środek bramki.
27. min.
Garcia faulem przerywa szarżę Di Marii. Piłkarz Atletico ukarany żółtą kartką. Za niesportowe zahowanie "żółtko" ogląda też Ramos.
26. min.
Rzut rożny dla Atletico po kiksie Ramosa. Obrońcy Realu po stałym fragmencie gry wybijają piłkę.
25. min.
Kontra "Królewskich". Ronaldo łatwo powstrzymany.
24. min.
Dobra akcja Atletico. "Rozklepali" rywali na skrzydle, ale słabe dośrodkowanie nie sprawiło problemów obrońcom Realu.
23. min.
Rzut wolny dla Realu z boku pola karnego rywali. Modric chciał zaskoczyć bramkarza Atletico bezpośrednim strzałem. Nic z tego nie wyszło. Courtois był czujny.
20. min.
Carvajal wrzuca piłkę w "16" Atletico. Pewna interwencja Courtois.
18. min.
Khedira dośrodkował w pole karne. Piłka przeleciała nad głową Benzemy.
16. min.
Spięcie między Coentrao i Gabi. Piłkarzy musieli rozdzielić klubowi koledzy.
13.min.
Raul Garcia uderzył z dystansu. Piłka po tym strzale przeleciał daleko od bramki Casillasa.
11. min.
Ronaldo poturbowany. Portugalczyk ma pretensję do sędziego, że ten nie odgwizdał faulu.
9. min.
Koniec meczu dla Diego Costy. Piłkarz Atletico przegrał z kontuzją i musiał opuścić murawę. W jego miejsce pojawił się Adrian Lopez.
7. min.
Rzut wolny dla Atletico. Gabi wrzucił piłkę w pole karne. W "16" Realu się zakotłował, ale ostatecznie od bramki grę wznowi Casillas.
5. min.
Pierwsza ładna akcja Realu. Trzy zagrania z pierwszej piłki, potem prostopadłe podanie w pole karne, ale Benzemę uprzedza Courtois.
4. min.
Miranda brzydko fauluje Ronaldo. Na razie gra co chwila przerwana jest gwizdkiem sędziego.
3. min.
Tym razem na murawie leży Villa.
1. min.
Bale faulowany przez Luisa na środku boiska. Obie drużyny od razu agresywnie doskoczyły do rywali.
Początek meczu:
Rozpoczęli piłkarze Realu.
Atletico - Real 1:4
Bramki: Godin 36. - Ramos 90+3., Bale 110., Marcelo 118., Ronaldo 120. Atletico: Courtois - Juanfran, Godin, Miranda, Filipe Luis (83. Alderweireld) - Garcia (66. Sosa), Tiago, Gabi, Koke - Villa, Costa (9. Adrian). Real: Casillas - Carvajal, Varane, Ramos, Coentrao (59. Marcelo) - Modrić, Khedira (59. Isco), Di Maria - Bale, Benzema (79. Morata), Ronaldo.