Chelsea to dobry zespół dla Fernando. On będzie grał coraz lepiej. Jest przyszłością klubu - powiedział Drogba o 28-letnim Hiszpanie, którego transfer w styczniu 2011 z Liverpoolu kosztował stołeczny klub 58 milionów euro.

Reklama

Torres w ciągu 16 miesięcy rozegrał jedynie 67 meczów i strzelił tylko 12 bramek. Kilka dni temu Hiszpan powiedział, że mimo triumfu w Lidze Mistrzów był to jego najgorszy sezon w karierze. W londyńskim klubie spisywał się na tyle słabo, że selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Vicente Del Bosque nie widział go w składzie na mecze mistrzostw Europy. Wiosna była pomyślniejsza dla Torresa, który ostatecznie znalazł się w szerokiej kadrze ogłoszonej w poniedziałek.

Wszyscy wiedzą, jakim zawodnikiem jest Torres. To kwestia czasu. Moje początki w klubie też były bardzo trudne. Nie jest łatwo wejść do zespołu i grać w Chelsea - dodał 34-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej.

34-letni Drogba trafił do Chelsea w 2004 roku z Olympique Marsylia. Rozegrał 341 meczów w barwach "The Blues", strzelając 157 goli. Był jednym z bohaterów wygranego w rzutach karnych (4:3) finałowego meczu LM z Bayernem Monachium.