Obraniak przebywał na boisku do 70. minuty. Trafił do siatki w 11. minucie, wyprowadzając zespół na prowadzenie.

Kolejne bramki dla Bordeaux zdobył Yoan Gouffran i Henri Saivet. Przy obu asystował Tunezyjczyk Fahid Ben Khalfallah. Dla Evian gole strzelili jego rodak Saber Khelifa oraz Duńczyk Daniel Wass.

W innym sobotnim spotkaniu FC Sochaux Damiena Perquisa przegrało na własnym boisku z beniaminkiem Ligue 1 SC Bastią 2:3. Reprezentant Polski nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Tylko remis 2:2 z FC Lorient zanotowało na inaugurację Paris Saint Germain. Wicemistrzowi Francji, który po pierwszej połowie przegrywał 0:2, jeden punkt uratował Zlatan Ibrahimovic. Sprowadzony w lipcu z AC Milan szwedzki napastnik zdobył dwie bramki - pierwszą w 64., a kolejną w 90. minucie z rzutu karnego