Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga niemiecka: Sensacyjna porażka Bayernu. Lewandowski nic nie strzelił

22 marca 2015, 20:34
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski/PAP/EPA
Bayern Monachium przegrał na własnym stadionie z Borussią Moenchengladbach 0:2 w meczu 26. kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski rozegrał w barwach mistrzów Niemiec całe spotkanie.

Obie bramki dla gości strzelił Brazylijczyk Raffael.

Była to pierwsza porażka Bawarczyków przed własną publicznością w rozgrywkach ligowych od 12 kwietnia 2014 roku, kiedy przegrali Borussią Dortmund 0:3.

Drużyna trenera Pepa Guardioli ma 64 punkty i 10 wyprzedza drugi w tabeli VfL Wolfsburg. Trzecie miejsce zajmuje Borussia Moenchengladbach - 47 punktów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj