Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga angielska: Sunderland przegrał z Liverpoolem

30 grudnia 2015, 22:54
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Christian Benteke i Lee Cattermole
Christian Benteke i Lee Cattermole/PAP/EPA
Sunderland przegrał z Liverpoolem 0:1 (0:0) w ostatnim spotkaniu 19. kolejki piłkarskiej Premier League. Gola strzelił Christian Benteke w 46. minucie.

W tabeli prowadzi Arsenal Londyn przed Leicetser City - oba zespoły mają po 39 punktów. Trzy punkty mniej ma trzeci w tabeli Manchester City. Liverpool jest siódmy z 30 punktami, a Sunderland zajmuje dziewiętnaste, przedostatnie miejsce z dorobkiem 12 punktów.

19. kolejka Premier League:
Środa (30.12)

Sunderland - Liverpool 0:1 (0:0)
Wtorek (29.12)
Leicester City - Manchester City 0:0
Poniedziałek (28.12)
Crystal Palace - Swansea City 0:0
Everton - Stoke City 3:4 (1:2)
Norwich City - Aston Villa 2:0 (1:0)
Watford - Tottenham Hotspur 1:2 (1:1)
West Bromwich Albion - Newcastle United 1:0 (0:0)
Arsenal - AFC Bournemouth 2:0 (1:0)
Manchester United - Chelsea 0:0
West Ham United - Southampton 2:1 (0:1)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj