Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga niemiecka: Bayern nie szuka zastępcy Lewandowskiego

17 lipca 2017, 11:00
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Piłkarze Bayernu Monachium
Piłkarze Bayernu Monachium/PAP/EPA
Po pozyskaniu kolumbijskiego piłkarza Jamesa Rodrigueza Bayern Monachium nie szuka już żadnego ofensywnego piłkarza, który mógłby stanowić zastępstwo dla Roberta Lewandowskiego - zapewnił szef klubu Karl-Heinz Rummenigge.

- powiedział prezes zarządu Bayernu, a w przeszłości znakomity napastnik.

Rummenigge zwrócił też uwagę na inny aspekt. - nadmienił.

Zaznaczył, że w razie konieczności na szpicy Polaka może zastąpić Thomas Mueller. - przypomniał.

Bayern wypożyczył Rodrigueza, króla strzelców mundialu w Brazylii, z Realu Madryt na dwa lata. W ofensywie 26-letni Kolumbijczyk może występować na wszystkich pozycjach.

Mistrz Niemiec w niedzielę rozpoczął tournee po Azji. Pierwszym przystankiem jest Szanghaj.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj