Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Hull City w wyjazdowym meczu z Sheffield United w 16. kolejce Championship - zaplecza angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. To piąty ligowy gol Polaka w tym sezonie. Jego zespół przegrał jednak 1:4.
Grosicki znalazł się w wyjściowym składzie "Tygrysów" i rozegrał cały mecz, a w 29. minucie pokonał bramkarza rywali strzałem z ok. 20 metrów. Był to pierwszy gol tego spotkania.
Osiągnięcie Polaka w drugiej połowie przyćmił Leon Clarke. Napastnik gospodarzy zdobył wówczas wszystkie cztery bramki (53., 76., 80., 88.).
KAMIL ROCKET GROSICKI 🚀⚽️ pic.twitter.com/yUF8dcLptK
— Piłka & Nożna (@OwskiMateusz) 4 listopada 2017
Hull City ma 16 punktów i zajmuje 20. pozycję w tabeli ligi, w której występują 24 drużyny. Prowadzi zespół Wolverhampton Wanderers - 35 pkt.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Powiązane
Zobacz
|