Internautom chyba nie spodobało się, że Lewandowski całej swojej uwagi nie skupia na grze w piłkę. Zamiast ocenić "styl" piłkarza zaczęli czepiać się do jego sportowej formy. Jeden z nich stwierdził, że "Lewy" jest za słaby, by grać w Realu Madryt. Natomiast inny dodał, że Lewandowski nadaje się bardziej na modela niż piłkarza.

Reklama

Ostatnio napastnik Bayernu znalazł się w ogniu krytyki. Nie zachwycał formą szczególnie w Lidze Mistrzów, w której nie zdobył bramki w pięciu meczach z rzędu i m.in. dlatego Bayern przegrał w półfinale z Realem Madryt. Poza tym zbulwersował niektórych obserwatorów nie podając ręki trenerowi Juppowi Heynckesowi, gdy szkoleniowiec zmienił go w 77. minucie spotkania z FC Koeln w ekstraklasie.

Kibice odwrócili się od Polaka. Dziennik "Sport Bild" przeprowadził sondaż, w którym 70 procent głosujących uznało, że korzystniej byłoby sprzedać Lewandowskiego niż go zatrzymać. Z tym jednak może być problem. Według informacji "Sky Sports" Real Madryt nie jest już zainteresowany pozyskaniem Lewandowskiego.

Reklama